Shporet elektrik dhe stuf 120€

Shitet nga: Ermir 14 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Jan te mir ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim