Shtepiz e izoluar me stiropoll

Shitet nga: Murat 10 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prizren
Shtepiza asht e izoluar me stiropoll dhe rrymen e shperndame e ka e mir asht dimenzjonet 4me 3 per me shum info tel 049134596 nje ngjyr me ja dhan e rej bahet se ekurin e ka te fort ner mbuloj ka qen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim