Sony Playstation3 dhe 4

Shitet nga: Fatmir 12 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes sonin komplet,

6 sony playstation3,

1 sonyplaystation4,

40 joystick,

30 lojëra,

UPS për të gjitha sony,

6 pllazma LG 42 inch.

Sistem i muzikës,

20 ulëse për soni,

3 kamera vëzhguese me night mode,

1 gjenerator dhe një shank 2 metër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim