TABLET PER PASTRIM TE UJIT PER BUNAR NGA KFORI 5..

Shitet nga: xxxx 12 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prizren
TABLETAT JAN PER PASTRIM TE UJIT, DHE E BEN UJIN E PISHEM PER BUNAR PUSETA ETJ.TABLETAT JAN NGA 300 MILIGRAM COPA,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim