Tavolin per kuzhin dhe 6 karika

Shitet nga: Nexhat 21 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
tavolina esht e perdorur per me shum info ne tell.. 044778535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim