Tenda (shator ) tavolina dhe karrika me qira

Shitet nga: ZYLFI MAMUSHE 06 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
ZYLFI SANLI
MAMUSHE
044-426-499--/--049-426-499
Japim Tenda KARRIKA,TAVOLINA ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. Tendat jane te kualitetit te larte te mbrojtur nga ererat e forta, shiut dhe rrezeve te diellit duke krijuar nje ambient te fresket ne tendë gjate veres falë cerades kualitative por edhe estetike......
per me shum inf, dhe rezervime na kontaktoni ne nr. 044/049--426-499
montimi jan gratis


Tenda tavolina dhe karrika me qira 044-426-499 // 049-426-499
kemi tavolina per dasma me qira 1euro dite kompleti domedhon 1 tavolina dy ulcat..
1 euro


MAMUSHE
ZYLFI SANLI

IPKO: 049 426 499
VALA: 044 426 499

1 EURO DITE 1 TAVOLINA 2 ULCAT VETIM 1 EURO
KOMPLETI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim