Tenda Dielli -5 vite garancion NTP,,AREV,,

Shitet nga: FABRIKA AREV 02 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

PUNOJM TENDA DIELLI
1.TENDA PER SHTEPI
2.TENDA PER KOPSHTE
3TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE ETJ,
4.TENDA DY ANESORE

QE TE GJITHA ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ


BEJM EDHE NDRRIMIN E BEZIT TE VJETER DHE RIPAROJM TENDAT E VJETRA.

Kemi mbi 50 lloje te ngjyrave(bezave) te bukura per shijen tuaj

Punojm me bez Austriak satler 5 vite garancion

Gjindemi ne fsh Greme/Ferizaj

qader dielli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim