Tenda karrika dhe tavolina me qera

Shitet nga: ZYLFI 06 Pri 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prizren
JAPIM TENDA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA PER DASMA
1 EURO DITE === 1 EURO == VETEM NJE EURO DITE ...
MAMUSHE
ZYLFI SANLI
ZYLFI SANLI
MAMUSHE
044-426-499--/--049-426-499
Japim Tenda KARRIKA,TAVOLINA ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. Tendat jane te kualitetit te larte te mbrojtur nga ererat e forta, shiut dhe rrezeve te diellit duke krijuar nje ambient te fresket ne tendë gjate veres falë cerades kualitative por edhe estetike......
per me shum inf, dhe rezervime na kontaktoni ne nr. 044/049--426-499
montimi jan gratis

montimi jan gratis
montimi jan gratis


Tenda tavolina dhe karrika me qira 044-426-499 // 049-426-499
kemi tavolina per dasma me qira 1euro dite kompleti domedhon 1 tavolina dy ulcat..
1 euro

TEL: VALA: 044 - 426 - 499 IPKO: 049 - 426 - 499


1 EURO DITE KOMPLETI = 1 TAVOLINA 2 ULCAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim