Tenda tavolina SHALA

Shitet nga: shala Dje 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
JAMPIM SHATORRA DHE TAVOLINA PER DASMA DHE AHENGJE TJERA FAMILJARE
MUNDSIN DERINE 15OO PERSONA
KEMI EDHE TAVOLINE E KARRIKA TE PLASTIKES DHE TE DRURIT
TENDAT JAN TE DIMEZIONIT TE NDRYSHEM
6 X 6
6 X 8
6 X 9
6 X12
6 X 15
6 X 18
6 X 24
5 X 8
5 X 10
5 X 20
4 X 9
GJENDEM TE SHKOLLA E RE RRUGA NEN TEREZA 46 tel 044337188
TENDAT JAN TE PAJISURA ME NDRIQIM PER MBRAMJE.
JEMI ME PROVOJ PUNE DHE KORREKT PER QDO REZERVIM TUAJIN.
NE DASMEN TUAJ TE FTUARIT KAN NISUR TI ZEN VENDET
DHE USHQIMI SE SHPEJTI.. FOLLON TE SERVOET.
DHE PA PRITMAS MOTI FILLON TE NDRROJ DHE NUK DINI SI TE VAZHDONI ME TEJ
NE KEMI ZGJIDHJEN TUAJ PER JU DHE TE FTUARIT TUAJ.,
MJAFTON QE TE TELEFONINI NE NR 044 337 188 . & . 049 337 188

JU MIR PRESEIM
FALIMINDERIT PER RESPEKT

~ RISI ~ RISI ~ RISI ~ POSEDOJM EDHE KARRIKA TE VEQENTA 1. NGA 1. der nr 15000 PERSON


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim