Termostat

Shitet nga: Sedat 02 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Termostat digital per inkubator per qeljen e zogjeve dhe per gjithqka sepse punon edhe me minus edhe me plus eshte digital e cakton sa tempereaturen edhe e sheh ne monitor sa eshte tempteratura ne qdo kohe

Ky eshte shum i pershtatshem sepse eshte digital dhe ja cakton temperaturen edhe psh 37 C deri ne 38 C
E ka senzorin qe e fut ne pjesen ku do ta kontrollosh temperaturen, ky ben per termo per friza per gjithqka
Eshte 220 volt

Gjithashtu posedojme edhe inkubator te ri automatik fabrikusht per 96 vez e qmimi i tyre eshte 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim