Thike e zvicrres

Shitet nga: avdyl 20 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Shes çaki te zvicrres esht shum e mir siq e shini ne foto ka shum sende ka danet gersher thiken e madhe dhe te voglen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim