Trak (shirit gome) Continental per Gurthyese

Shitet nga: Urim 02 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Traka per gurthyese me te gjitha dimesionet dhe me gjitha gjatesite.
Traka osht COntinental Made in Germany e re e pa perdorur
me cmim te arsyeshem
per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit
Kosove: +37744428084
Shqiperi:+355684097130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim