Urgjent shiten 2 kauqa dhe 2 fotela bashke me m..

Shitet nga: A.T 03 Maj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   180 EUR

Komuna: Prizren
Dy kauqa dhe dy fotela bashke me mbuloja te interesuarit mund te kontaktojne ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim