Vaj Ulliri i Ozonizuar

Shitet nga: Sebajdin 09 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Perdorimi i vajit te Ozonit
- Infeksionet e lekures
- Sherim i plageve te ndryshme ne
lekure
- Dhimbje te muskujve dhe
artikulacioneve
- Kembe diabetike
- Hemoroidet
- Ne psoriaza dhe ekzema
- Aftoza ne goje (Stomatit)
- Ulcer ne goje
- Pickime te insekteve
- Anti age (Plakje e lekures)
- Skuqje tek femijet
- Infeksionet Gjenitale (herpes
genitalis,papilloma genitalis)
- Antifungal
- Djegjet e Diellit dhe Radiacionit
- Celulit
- Djersitja me ere te rende
- Carje te thembrave …

Vaji plotesisht i ozonizuar
Ambalazh i qelqit
Permbajtje organike e verifikuar
Prodhim me ozon te ftoft dhe oksigjen te paster
Ruajtje ne frigorifer
Pa filter apo stabilizues
Pa prezervativ
100% Natyrale dhe i sigurt
Prodhim vendor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim