Vitrina dhe tavolina

Shitet nga: Dion hoxha 11 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten vitrina dhe tavolina ne gjendje te rregullt . Per me shume informata kontaktoni ne nr. 044190911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim