Yndyrë Pate

Shitet nga: Mahmud 24 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Yndyrë pate është I respektuar dhe I provuar si bare Popullor kundër:
Bronhitisit,
Majasiljit,
Kollës
,Astmës,
Temperatures,
Reumatizmi.
Yndyr Vepronë shumë shpejt dhe shumë shpejt ju do të shihni rezultatet.per me shum na Kontaktoni ne Nr.045-338-326 / 044-577-825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim