Zerim plus Foni

Shitet nga: Isa Elshani 24 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Zerim i ri i perdorur vetem 1 vit ne gjendje te rregullt me te gjitha gjerat qe duhen me kablla dhe 3 mikrofona shure (me kabell) dhe 1 mikrofon ajror(pa kabell) Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim