Zingjira Qelik per qaf edhe DOr , Origjinal

Shitet nga: Aj tipi 02 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Zingiri me ngjyr Ari ( {Per qaf dhe Dor} ,Qmimi 15
Zingiri me ngjyr tbardh { Per Qaf } Qmimi 10
Zingjiri per Dor 2 copa { Nike dhe Adidas } Qmimi 5 ero
Zingjiri per DOr 1 cop qmimi 5 eor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim