arka fiskale datecs

Shitet nga: besnik 30 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Shes arken fiskale te cilin e kam perdor vetem 1 vit e gjyse por qe tash e kam mbyll lokali dhe nuk po me duhet me,, arka eshe ne gjendje te mire me te gjitha paisjet percjellese,,per informat me te hollesishme lajmerohuni ne tel,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim