auto larje

Shitet nga: eren 28 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
spric bure dhe boca per shampon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim