dru-djegia sobë

Shitet nga: Almir 02 Nën 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
për shitje, përdoret një sobë druri të përdorura 1 vit në gjendje të madh dhe nuk është dëmtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim