dyer dhe dritare nga PVC dhe qeremide

Shitet nga: reshat 29 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Gjatesia e dritareve 180 me dimenzione te ndryshme.
Dyert jane standarde
Qeremidat te modelit te ri

Te gjithe kto jane te perdorura dhe jane me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim