expres kaffe

Shitet nga: isa 12 Nën 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
shes aparatin e kafes bashk me mulli trefazor ekspresi eshte tre dozeresh ka dhe sistemin e gayit funksionon shum mir 250 euro paret ne dor vet e kam ble 500 pa mulli por me duhet me shit se me vyn leku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim