friz

Shitet nga: valon 02 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prizren
shitet frizi-dubok me xham para dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim