lokal me qira

Shitet nga: Din 02 Maj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Jan 2 lokala nnga 75 km2 dhe dhe podrum per secilin lokal nga 75 km2 qmimi per 1 lokal esht 500 euro . Per te dy lokalet me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim