shes rafte per kozmetike apo mobil shop

Shitet nga: orhan 02 Tet 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes 5 rafte 220-120 dhe dy 120-100 te pershtatshme per kozmetik apo Mobil shop ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim