shiten dyer metali

Shitet nga: inid 28 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shiten dy dyer dhe nje dritare metali,
dyert 200x100 cm me plus nje shtese 200x80 cm
dritarje 130x80 cm.
Qmimi i lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim