skija

Shitet nga: dehir 05 Gsh 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Prizren
skijat dhe kepucet jan ne gjendje te mir per skijim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim