tavolina pokerit

Shitet nga: leo 22 Mar 05:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet tavolin poker me lujt osht i punum vet ne zvicer i bonem ! Bleres serioz i dergoj dhe foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim