İpet banesa me qira ne lagjen Bazhdarhane

Shitet nga: banese 12 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Ndertesa e dyte e Globalit permbi qylhan kati i pare . Ka 3 dhoma . Dy ballkone dhe dy banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim