BANESE

Shitet nga: AJAN SAGDANI 18 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjındet ne lagjen E ORTAKOLLIT .Rr BINGENIT LAM\4F hymja 1 katı pare (1) numer 4 . banesa esht me 3 dhome KUZHINA DHE TERPEZARI SI EDHE PODRUMIN 15 m2. QMIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim