Banesa perdhese Perball ABI Center

Shitet nga: Mejdi Neziri 06 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rifat Ukimeri 1/4
Sipërfaqe: 47.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Prizren
Banesa eshte 47.4 m2 kati perdhese me pamje kah ABI Center eshte me dy dhoma e kuzhine mund te shfrytezohet edhe per lokale afariste eshte e banueshme posedon podrum si dhe te gjithe dokumentacionin qe garanton bartjen e prones.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim