SHITEN DY BANESA URGJENT

Shitet nga: haki 26 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prizren
shiten dy banesa te shkolla e reja ( te ndertesa e T&A) nje banes ka 72 m , dhe tjetra ka 85 m
.Banesat shiten URGJENT me qmim te volitshm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim