3 Banesa Te Komplexi Kabashi 3 Kati 1Dhe 3

Shitet nga: Pronari 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prizren
Banesat gjenden te kabashi 3 jan te ndertuara me standarte evropiane extra llux 2 jan na katin e 1 ndersa njera na katin e 3 jan ta gatshme per banim per me shuminfo reth baneses kontakt ne numer Viberi....
049-632-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim