BANES AFER SHADERVANIT

Shitet nga: LAMI 14 Maj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prizren
*Shes banesen ne kompleksin banesor Euro-Center ne Prizren. *Banesa gjindet ne vendin e ish Shtypshkronjes. *Banesat jane te ndertuara sipas te gjitha standardeve bashkekohore,sic mund ta shihni edhe vet. *Ka siperfaqe prej 78m2 dhe gjindet ne katin e tretë.Banesa është dydhomëshe dhe posedon Sallon me Kuzhin plus nje dhome gjumi,koridor dhe banjo. *Eshte ndertim i ri, e sapoperfunduar dhe e gatshme per banim te menjehershen. *Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit:-044701444

*P.S.Uje dhe drita 24 orë pandërprerë,poashtu posedon parking te nentokshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim