BANES ME QIRA NE QENDER TE QYTETIT

Shitet nga: RAMADAN 03 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
LESHOJ ME QIRA KATIN E SHTEPIS ME STIL BANESOR. BANESA GJENDET NE QENDER TE QYTETIT PERBALL KUVENDIT KOMUNAL DHE ESHTE TERESISHT E MOBILUAR BANESA KA 2 DHOMA SALLON E KUZHIN,DY BALLKONA DHE TERASEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim