BANESA 71 m2 KATI VII TE KULLAT BAZHD.PZ

Shitet nga: Privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Komuna: Prizren
BANESA KA 1SALON ,KUZHINE (NDAMAS)DHOME GJUMIT SHPAJZ BANJO DHE BODRUM.BANESA ESHTE E RENOVUAR EXTRA EJANI DHE BINDUNI.FLM PER MIREKUPTIM! TEL 377/44/830/202 42000 EURO P.S. BANESA ESHTE 71 m2 E JO 72 m2 FLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim