BANESE PREJ 56M2 NE PRIZREN

Shitet nga: Banese 27 Dhj 04:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prizren
-Ndertues : "GLOBAL"
-Vendi: Bazhdarhane
- Hapesira: 56 m2 (neto)
- Renditja: dy dhoma ( nje e gjumit dhe salloni) paradhome, kuzhine, korridor, banjo, ballkon
- Kati: VII
- Bodrum dhe garazhë
-Hapesire e perbashket per nevoja familjare
- Nxemje qendrore
- Klime gjate sezonit veror , pa shpenzime shtese
-Ka mundesi me keste, me marreshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim