Banea ne rrugen Tirana perball hib petrol

Shitet nga: Banesa 08 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shitet banesa 99m2 ,OBJEKTI I PERHERSHEM JO PER 99 VITE,E NDERTUARNE PRONE PRIVATE,BANESA ESHTE NE KATIN E 5 ME PAMJE SHUM TE BUKUR ,RENDITJA, TRE DHOMA GJUMI SALLONI ME KIZHIN KORIDOR I MADH BANJO DHE WC ,ESHTE E RE ENDE PA BANUAR ASKUSH NDODHET NE RUGEN TIRANA PERBALL HIB PETROL NE PRIZREN,QMIMI I KONVENUAR 600 E m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim