Banersa në Prizren në lagjen Lakuriqi

Shitet nga: Buki 03 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banersa në Prizren në lagjen Lakuriqi (afër KEK'ut, ) rruga Zahir Pajaziti.
Banesa ka dy dhoma dhe një kuzhine me trepezari, banjo, balkon dhe koridor!
Banesa është e mobiluar e gatshme për banim. Pronari Shqipëtar.
Për info lajmëroni në numër telefonit; 044 119 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim