Banesë me qera në Prizren

Shitet nga: Skender Hoti 07 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Japim banesen me qera ne Prizren , prane shtepis se bardh rruga Edit Durham kati 3 nr. 9
Banesa eshte e kompletuar me te gjitha mobiliet dhe paisjet e nevojshme
Ka dhe garazh . Perparesi kan famiiljaret .
Ju faleminderit!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim