Banesë me qera në Prizren

Shitet nga: Skender Hoti 09 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Banesa ipet me qera ne Prizren, prane shtepis se bardhe rruga Edit Durham nr.9 kati 2.
Banesa eshte e kompletuar me te gjisa mobiliet dhe paisjet e nevojshme. Ka podrum dhe garazh.
Perparesi kane famijaret .Presim vetem ofert serioze , me afat te gjate qendrimi !. Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim