Banesë me qera në Prizren

Shitet nga: Skender Hoti 12 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Banesa ipet me qera ne Prizren ,prane shtepise se bardh rr.Edit Durham nr. 9 kati 2.
Ka podrum dhe garazh . Eshte e paisur me te gjitha paisjet dhe mobiliet e nevojshme.
Presim kerkesa serioze me afat te gjate qendrimi . Perparesi kane familjaret.
JU FALEMINDERIT !.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim