Banesë

Shitet nga: Mevlan 13 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Përball Bellonës
Sipërfaqe: 108,70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prizren
Shitet Banesa në Prizren, perballë bellonës me pamje nga Parku dhe Stadiumi !
Kati i 3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim