Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP Dje 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 65m2 kai i 3te i Banimit, e cila gjendet ne Ndertesen e Re te sapo perfunduar afer Parkut te Qytetit.

Banesa eshte prone Private me Pronar Shqiptar i cili posedon te gjitha dokumentet perkatese me Listen Poseduse. Banesa permban ne vehte kete Renditje...

Sallonin me Kuzhine, Dhomen e Gjumit, Koridorin me Terpezarine, Banjon, Shpajzin, si dhe Terasen me pamje te mahnitshme nga Parku i Qytetit.

Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tane TEL-VIB

+386 49607074 Zyre Office +381 38736252

Shitet nga Agjensioni per Patundshmeri. . .

Xeni Real-Estate GROUP

Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim