Banes 81m2 (3 dhomshe) kati 1 te DRINI ne jenimale

Shitet nga: Banes 10 Krr 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 81m2 ne katin e pare te banimit te kompleksi DRINI. Eshte ndertim e siperm.
Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhine me dhome te dites, banjo, depo dhe pamjen e ka kah rruga gjithashtu mund ta shfrytezoni edhe terasen.
Qmimi i fundit 64 000e, dmth qmimi per m2 eshte 800 €.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim