Banes 82m2 kati i 1

Shitet nga: Albin 15 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prizren
Banesa ka pamjen kah rruga dhe ka kete renditje: 1 sallon-kuzhine, 2 dhoma fjetje 1 banjo-wc dhe 1 depo. Gjindet ne lagjen jenimale apo 100m larg stacionit te autobusave, te kompleksi Drini. Eshte gjithashtu ne katin e 1 te banimit. Posedon parking nentoksore dhe ashensor.
Posedon edhe garazhen nese deshironi ta blini.
Nr.kontaktues:
+38649156324
+37744886012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim