Banes kati 1 - 72m2

Shitet nga: Familja Shehu 25 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prizren
Shitet banes ne Prizren ne katin e 1-re ne rrugen 17 nentor afer shkolles Matilo Goreci. Eshte e pershatshme per banim apo lokale, ordinanca etj. Eshte 72 m/2 eshte shume funksionale ka 2 dhoma gjumi, nje banjo, koridori, dhoma e ndenjes me dere e lidhur me kuzhine dhe ka nje aneks(shpajz) me dere. Banesa mund te shitet me mobilje ose pa mobilje m'varet prej marveshjes.
Cmimi sipas marveshjes.
044/523-622 049/246-355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim