Banes me qera ne Prizren

Shitet nga: banes 15 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prizren
Lëshoj banesë me qera Një dhomë , koridor, kuzhinë dhe banjo
Komplet e mobiluar
Qmimi 100 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim