Banes me qera ne Prizren

Shitet nga: Naim 21 Qer 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Leshoj shtepi me qera banesa ndodhet ne lagjen ortakoll afer gjamis Antalija .Banesa posedon dy dhoma koridor banjo dhe ballkon ,eshte pjeserisht e mobilune dhe ka hymje veqmas.te interesuarit mund te lajmrohen ne numra teli 044 380 932 ose 044 336 135 .Shtepija eshte e lir qysh nga sot .qmimi eshte 150 euro dhe mund te diskutohet nvarsisht nga marveshja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim